En Trend Mobilya Ve Ev Dekorasyonu Hakkında

En Trend Mobilya Ve Ev Dekorasyonu Hakkında

En trend Mobilya ve ev dekorasyonu için inegöl mobilya online satış mağazası olan inegöl mobilya vadi ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hem trend hem modern hemde uygun eşyalar bir tık uzağınızda…

Mobilya, bir evin vazgeçilmezidir. Ev dekorasyonunun kalbini oluşturan ve trendleri belirleyen, tarzları ortaya koyan önemli objeler bütünüdür. Her zevke ve renge uygun tasarlanabilen, oda yapısına uygun, birbirinden farklı modellerle adeta sizi yansıtan eşyalar bütünüdür.
Modern Mobilya Özellikleri

  • Modern mobilyalar genel anlamda geniş kitlelere hitap eder. Her zevke ve bütçeye uygundur.
  • Net çizgileri ve farklı materyaller bir arada kullanılır. Metal ve ahşap, lake ve bakır, ceviz ve lake gibi materyal kombinleri oluşturulmaktadır.
  • Daha çok ahşap kaplamalı modeller modern mobilyanın materyalini oluştururken, lake boyalarda mat uygulama yaygındır.
  • Modern mobilyalarda birebir aynı kesimlerin oluşmasına gerek yoktur. Farklı modellerin bir araya gelmesi güzel sonuçları ortaya koyacaktır.

En Trend Mobilya Ve Ev Dekorasyonu

İnegöl Koltuk Takımları kategorisinde olan Belinay Country Koltuk Takımı 2 adet 3’lü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır. Aynı zamanda ayak renginde ve kumaş türlerinde talebe göre değişiklik yapmak mümkündür.

Salonlarında saray havasını oluşturmak isteyen kişilerin vazgeçilmezi olan Belinay Country Koltuk Takımı ile gelen misafirlerinizin gözleri kamaşacaktır. Çünkü şık, estetik ve kibar görüntüsü ile klasik bir salon tercih için çok uygundur. İstek ve renklerinize uygun olarak tasarlanabilen Belinay Country Koltuk Takımı’nı inegöl mobilya vadi firmasından bulabilmeniz mümkündür.

İnegöl Mobilya Koltuk Takımı

Belinay Country Takımı ile bir dekorasyon yaparken kumaş renginizi pastel tonlarda tercih ederseniz şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca salonunuzda kullanacağız aksesuar, tül, perde, halı ve aydınlatma ile bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra oldukça rahat ve konforlu bir takımdır ve temizliği çok kolaydır.

Son dönemlerde mobilya fiyatlarına yapılan zamlarla birlikte alım gücü çok düştü. Fakat inegöl mobilya markasından tercih edeceğiniz ürünler bütçenize çok uygun. Yatak odasından yemek odasına kadar  bütçenize göre en uygun modelleri bulmanız artık daha kolay.

Tasarlanan modeller her zevke her kitleye hitap eden ürünlerdir. Bundan dolayı hem bütçenize hem de zevklerinize göre seçim yapmanızı daha da kolaylaştıracaktır.

Hazırlanan mobilya tasarımlarında sezonun yeni renkleri olan hardal, petrol ve pudra tonları pek çok tasarım için şık seçenekler oluşmasına yardımcı olmakla birlikte Kullanılan mavi ve beyaz tonları, kırmızı ve siyah tonları kullanılarak hazırlanan tasarımlar da her zaman kullanabileceğiniz modeller sunulmaktadır. Şıklığı ile göz kamaştıran modellerde ekonomik fiyatlarda zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz.

burineg